photo_2023-09-20_23-32-38

Вчитель вищої категорії
Закінчила Херсонський державний педагогічний університет
Педагогічне кредо: "Найважливішим явищем у школі, самим повчальним предметом, найважливішим прикладом для учня є сам учитель".
А. Дістерверг

photo_2023-09-20_23-30-29

Закінчила Кременецьку обласну гуманітарно-педагогічну академію ім. Т.Г. Шевченка
Педагогічне кредо: "Постійний пошук самовдосконалення, адже навчаючи інших, я навчаюся сама".

photo_2023-09-20_23-28-09

Закінчила Рівненський державний гуманітарний університет
Педагогічне кредо: "Де є бажання, знайдеться й шлях".

photo_2023-09-20_23-25-41

Вчитель першої категорії
Закінчила Вищий навчальний заклад "Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука"
Педагогічне кредо: "До роботи творчо, до дітей - з любов'ю!".

photo_2023-09-20_23-21-33

Вчитель другої категорії
Закінчила Рівненський державний гуманітарний університет
Педагогічне кредо: "Навчати з любов'ю, з душею, з терпінням. Докласти зусилля, додати умінння, бажання й старанння. І все - залюбки!".

DSC_2370

Вчитель першої категорії.
Закінчила Державний вищий навчальний заклад "Переяслав - Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди".
Педагогічне кредо: "Хто від життя навчитися не може, тому ніякий вчитель не допоможе".

DSC_2372

Закінчила Житомирський державний університет ім. Івана Франка.
Педагогічне кредо: "Спочатку треба пробудити душу в дитині, а потім шліфувати розум".

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Закінчила Дубенський коледж РДГУ, Кременецьку обласну гуманітарно - педагогічну академію імені Тараса Шевченка.
Життєве кредо: "Всі перемоги починаються з перемоги над собою".
Педагогічне кредо: «Вміння знаходити обдарованих та здібних дітей - талант, вміння їх вирощувати – мистецтво. Але найважливішим є любов до дитини. Учень – це не посудина, яку потрібно заповнити, учень – факел, який треба запалити".

P1011431-min

Вчитель другої категорії
Закінчила
Хмельницький гуманітарно-педагогічний інститут.
Педагогічне кредо: "Мої учні будуть дізнаватися про нове не від мене; вони будуть відкривати це нове самостійно. Моя основна задача - допомогти їм розкритися"
М. Песталоцці

DSC_9901

Закінчила
Рівненський державний гуманітарний університет.
Педагогічне кредо: "Люби дитину, вір у неї, знай та розумій її!".

DSC_9896

Закінчила ВСП "Дубенський фаховий педагогічний коледж РДГУ", Тернопільський національний педагогічний університет імені В. Гнатюка.
Педагогічне кредо: "Scienta potentia est"
(Знання - це сила).

DSC_9908

Закінчила Кременецьку обласну гуманітарно-педагогічну академію імені Тараса Шевченка.
Педагогічне кредо: "Учень- це не посудина, яку потрібно наповнити, а факел, який треба запалити".

Закінчила Тернопільський національний педагогічний університет
імені В. Гнатюка.
Педагогічне кредо: "Усі діти не можуть мати однакові здібності. І найважливіше завдання школи - виховання здібностей".

Вчитель першої категорії.
Закінчила Тернопільський національний педагогічний університет
імені В. Гнатюка
Педагогічне кредо: "Давати дітям знання - мій професійний обов'язок, давати радість від навчання - поклик душі".
Життєве кредо: "Стався до людей так, як би ти хотів, щоб ставилися до тебе"

P1011025-min

Закінчила факультет української філології Рівненсьського державного гуманітарного університету.
Професійне кредо: "Віддай людині крихітку себе - за це душа наповнюється світлом..."
(Ліна Костенко).

P1011364-min

Закінчила Дубенський педагогічний коледж РДГУ, Рівненський державний педагогічний університет.
Педагогічне кредо: "Любити свого учня всяким: талановитим чи не дуже, веселим чи сумним, спокійним чи непосидючим...
Спілкуватися з ним, навчати й радіти, бо учень - це свято, яке триває доти, поки ти є разом з ним"

P1011121-min

Закінчила Тернопільський
національний педагогічний університет
Життєве кредо: "Бути людиною у
всьому і завжди".
Педагогічне кредо: "Навчати та виховувати так, щоб у кожному дитячому серці запалити вогник пізнання, мислення, добра".

Закінчила Тернопільський
національний педагогічний університет
Життєве кредо: "Бути людиною у
всьому і завжди".
Педагогічне кредо: "В кожній дитині бачити особистість".

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Закінчила Кременецький обласний гуманітарно-педагогічний інститут імені Т.Г.Шевченка.
Педагогічне кредо:" Кожній дитині, навіть найслабішій, дати міцні знання".

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Педагогічне кредо:" Не витрачай час в марній боротьбі за досконалість, просто прагни робити все якнайкраще".

Учитель другої категорії
Закінчив Кременецький обласний гуманітарно-педагогічний інститут імені Т.Г.Шевченка.
Педагогічне кредо: "Школа – це світ дитинства і надій, де не гасне ні на мить натхненний пошук розуму й добра".