P1011004-min

Учитель першої категорії
Закінчила Тернопільський національний педагогічний університет ім. В . Гнатюка
Педагогічне кредо: "Якщо ми будемо навчати сьогодні так, як ми навчали вчора, - ми вкрадемо у наших дітей завтра"
(Джон Дьюї).

P1011014-min

Учитель першої категорії.
Закінчила Тернопільський національний педагогічний університет
імені В. Гнатюка.
Працює над проблемою:
"Активізація навчальної і
пізнавальної діяльності
на уроках біології".
Педагогічне кредо: "Учитель не той, хто вчить, а той у кого вчаться".

P1011124-min

Творче та життєве кредо: "Consumor aliis inserviendo. (Світячи іншим, згораю сам)".

Панчук Р.Ф.

Учитель вищої категорії,
вчитель - методист, "Відмінник народної освіти", медаль "Ветеран праці". Нагороджена грамотами Кременцького відділу освіти, Міністерства освіти та міської ради м. Почаїв.
Брала участь у республіканських семінарах у Полтаві, Харкові , Дніпропетровську. Була учасником ІІ з'їзду вчителів України.
Має багато учнів призерів олімпіад із біології.
Працює над проблемою: "Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках біології з використанням інноваційних технологій".
Педагогічне кредо: "Не згасає вогонь в розумних очах, і з роками все більш пломеніє. Ти тримаєш дитяче серце в руках, ти тримаєш планети надію!".
Життєве кредо: "Учитись важко, а учить ще важче. Але ти не мусиш зупинятись. Як дітям віддаси усе найкраще.Той сам сягнеш нової висоти".

P1011098-min

Учитель другої категорії.
Закінчила Кременецьку обласну гуманітарно - педагогічну академію імені Т. Г. Шевченка.
Життєве кредо:"Мети досягає той,
хто цього прагне".

P1010987-min

Учитель вищої категорії.
Старший учитель.
Закінчила Тернопільський національний педагогічний університет імені В. Гнатюка
Працює над проблемою: "Екологічне, естетичне виховання на уроках біології і в позаурочний час".
Педогогічне кредо: "Працювати так, щоб навчання приносило учням радість, успіх і задоволення".
Життєве кредо:"Любити життя і цінувати кожну його хвилину. Нести радість, у книгах шукати істину, у людях мудрість".

P1011090-min

"Так, держава - це я, а не те, що вони з нею зробили. І якби кожен усвідомлював, що держава - це він, то досі у нас вже була б достойна держава".
Ліна Костенко

P1011291-min

Учитель другої категорії
Закінчила Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка за спеціальністю "Учитель біології, хімії, велеології та основ екології"
Проблема, над якою працює: "Використання диференційованого підходу та формування інтелектуальних умінь учнів на уроках хімії"
Професійне кредо:"Зібратися разом - це початок, триматися разом - це прогрес, працювати разом - це успіх"
Життєве кредо: "Щоб дійти до мети, треба перш за все йти!"

P1011352-min

Закінчила Тернопільський національний педагогічний університет імені В. Гнатюка.
Педагогічне кредо: "Віддай дитині крихітку себе, за це душа наповнюється світлом ".(Л.Костенко)

P1010996-min

Учитель другої категорії.
Закінчила Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка.
Проблема, над якою працює: "Активізація навчально - пізнавальної діяльності учнів на уроках географії".
Педагогічне кредо: " Візьми промінь світла, і спрямуй його туди , де панує темрява....
Візьми віру і неси її всьому світові".