P1011072-min

Учитель вищої категорії. Закінчила Запорізький державний університет.
Працює над методичною проблемою: «Використання інтерактивних методів навчання на уроках української мови та літератури як один із напрямів активізації пізнавальної діяльності учнів.»

P1011002-min

Учитель вищої категорії, учитель-методист, фіналіст обласного конкурсу "Учитель року"- 2007; нагороджена грамотою Управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації; подячним дипломом Міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти, Ліги українських меценатів, Інституту української мови НАН України.
Закінчила Тернопільський національний педагогічний унівеситет ім. В Гнатюка.

P1011157-min

старший учитель.
Закінчила Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка.
Працює над методичною проблемою: "Використання укрупнених дидактичних одиниць для забезпечення мотивації навчальної діяльності на уроках української мови та літератури".
Життєве та професійне кредо: "Усе в моїх руках, тому не можна їх опускати!"

P1010983-min

старший учитель.
Проблема, над якою працює:"Використання проблемного методу навчання на уроках української мови та літератури у зв'язку з інноваційними технологіями".
Має подяку райво за відмінну працю, 22 грамоти райво, грамоту мера міста, грамоту КІН у Почаєві.

P1011044-min

Учитель другої категорії.
Закінчила Рівненський державний гуманітарний університет.
Проблема, над якою працюю :
" Впровадження інноваційних технологій на уроках української
мови і літератури та зарубіжної літератури".
Життєве кредо: " Якщо вчитель поєднує у собі любов до справи і до учня, він - досконалий учитель".

P1011101-min

Учитель першої категорії.
Закінчила Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка.
Працює на методичною проблемою: "Особистісно орієнтований підхід до навчання словесності".

P1011399-min

Учитель першої категорії
Закінчила Тернопільський національний педагогічний університет імені В. Гнатюка

P1011114-min

старший учитель.
Закінчила Бродівське педагогічне училище за спеціальністю "Учитель початкових класів"та
Рівненський педагогічний інститут за спеціальністю "Учитель української мови та літератури".
Працює над проблемою "Використання ІКТ на уроках української мови та літератрури".

P1010979-min

старший учитель.
Закінчила Херсонський державний педагогічний інститут.
Науково-методична проблема: "Диференціація та індивідуалізація при вивченні української мови та літератури".

P1011330-min

старший учитель.
Закінчила Луцький педагогічний інститут імені Лесі Українки.
Працює над проблемою: "Використання інноваційних технологій на уроках зарубіжної літератури".
Педагогічне кредо:"Оптимізм і орієнтація на життєвий успіх - необхідні умови виховання самодостатньої особистості ".
Життєве кредо: "Потрібно бути в чомусь першим, у чомусь особливим, у чомусь дивовижним".

P1011024-min

Учитель вищої категорії, старший учитель.
Закінчила Тернопільський національний педагогічний університет імені В. Гнатюка.
Працює над проблемою: "Використання навчальних ігор на уроках зарубіжної літератури".
Педагогічне кредо: "Віддай дитині крихітку себе, за це душа наповнюється світлом". Л.Костенко
Життєве кредо:
"З вдячністю дивись у минуле, з вірою у сьогодення, з надією у майбутнє ".

P1010993-min

Учитель першої категорії.
Закінчила Дубенський педагогічний коледж та Рівненський державний гуманітарний університет.
Працює над проблемою: "Розвиток креативного мислення учнів шляхом використання проектних технологій на уроках зарубіжної літератури".