P1011153-min

Учитель першої категорії.
Закінчила Московський університет технічної кібернетики та хімічного машинобудування за спеціальністю "Інженер-механік-конструктор";
Луцький університет ім. Лесі Українки за спеціальністю "Учитель математики".
Методична проблема: ''Розвиток логічного мислення учнів у процесі навчання математики як один із шляхів всебічного розвитку та самореалізації особистості".
Професійне кредо: ''Мені хочеться прорости квіткою в серцях учнівської душі, посіявши там добре, розумне, вічне".

зображення_viber_2023-09-27_11-42-04-116

Моє життєве кредо : "Людина, якою вам судилося стати - це тільки та людина, якою ви самі вирішите стати"
Гольф Голдо Емерсон

P1011085-min

Закінчила Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка, Криворізький державний педагогічний інститут.
Працює над проблемою: «Формування математичних компетентностей школярів на основі принципів історизму та прикладної спрямованості".
Педагогічне кредо: "Учень – це не посудина, яку потрібно заповнити, учень – факел, який треба запалити".
Творче кредо: "Ідеал у самому тобі. Перешкоди до його досягнення, знову-таки, в тобі. Твій стан - це той матеріал, із якого ти маєш створити цей ідеал".
Життєве кредо: "Доводиться бігти з усіх ніг лише для того, щоб залишитися на тому самому місці. Якщо хочеш потрапити в інше місце, потрібно бігти вдвічі швидше…"

P1010982-min

Учитель вищої категорії, старший учитель.
Закінчила Тернопільський педагогічний інститут ім. Я. Галана.
Працює над проблемою: "Використання інтерактивних технологій на уроках математики, диференційований підхід до кожного учня при вивченні математики". Життєве кредо: "З вдячністю дивись у минуле, з вірою у сьогодення, з надією у майбутнє". Педагогічне кредо: "Віддай людині крихітку себе, за це душа наповнюється світлом" (Ліна Костенко)

P1011164-min

Учитель першої категорії
Закінчив Тернопільський національний педагогічний університет
ім. В. Гнатюка
Працює над проблемою: "Сучасний експеримент на уроках фізики".
Життєве кредо: "Життя як велосипед, щоб втримати рівновагу, потрібно рухатися".

P1011162-min

Спеціаліст
Закінчила Тернопільський національний педагогічний університет ім. Володимира Гнатюка.

10х15-1-min

Закінчила Тернопільський національний педагогічний університет
ім. Володимира Гнатюка
Життєве кредо: "Невіра в себе - причина більшості наших невдач "(Крістіан Нестел Боув)

P1011396-min

Закінчив Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка

P1011098-min

Учитель другої категорії.
Закінчила Кременецьку обласну гуманітарно- педагогічну академію імені Т.Г. Шевченка.
Працює над проблемою: "Використання інноваційних технологій як засіб формування інформаційної компетентності учнів на уроках інформатики".
Життєве кредо: "Мети досягає той, хто цього прагне".

P1011298-min

Закінчила Кременецьку обласну гуманітарно-педагогічну академію
ім. Т.Г. Шевченка.
Працює над проблемою: "Формування творчого потенціалу учнів на уроках інформатики"
Життєве кредо:
Ваша сила - віра в себе.
Ваша свобода - відповідальність за власний розвиток.
Ваші здібності - культура самостворення.

P1011086-min

Учитель другої категорії
Закінчила національний університет "Острозька академія", Тернопільський національний університет
імені В. Гнатюка.
Педагогічне кредо: "Кожен учень - це особистість і в неї треба вкладати знання, уміння і частинку своєї душі".
Проблема, над якою працює: "Упровадження інноваційних технологій на уроках інформатики".