Волянюк Юлія Василівна

Вчитель вищої категорії Закінчила Тернопільський державний педагогічний університет імені В.Гнатюка.
Проблема над якою працює: "Використання ігрових технологій у навчанні молодших школярів."
Педагогічне кредо:"Навчати та виховувати так, щоб у кожному дитячому серці запалити вогник пізнання, мислення, добра.".

Матковська Наталія Іванівна

Вчитель другої категорії
Закінчила Рівненський державний гуманітарний університет.
Проблема, над якою працює: "Використання ігрових технологій у освітньому процесі початкової школи."
Педагогічне кредо: "До кожної дитини ключ знайти. У праці результат хороший мати. Упевнено і творчо до мети іти, з любов'ю серце дітям віддавати."

Безбах Лідія Анатоліївна

Вчитель першої категорії, старший вчитель
Закінчила Тернопільський державний педагогічний інститут імені Ярослава Галана. Проблема, над якою працює: "Формування екологічної культури, ціннісного ставлення до природи в учнів молодшого шкільного віку."
Педагогічне кредо: "Давати дітям знання- мій професійний обов'язок. Давати радість від навчання - поклик душі."