P1011380-min

Учитель вищої категорії, старший учитель

Закінчила Бродівське педагогічне училище за спеціальністю "Викладання в початкових класах; організація учнівських об'єднань";Рівненський державний гуманітарний університет за спеціальністю "Всесвітня історія та практична психологія".Тернопільський національний економічний університет за спеціальністю "Правознавство".
Проблема , над якою працює:"Формування громадянської компетентності учнів на уроках історії та суспільних дисциплін".

P1010992-min

Учитель вищої категорії

Закінчила Рівенський державний гуманітарний університет за спеціальністю "Вчитель історії і суспільнознавчих предметів"

Проблема, над якою працює: "Проектна робота на уроці історії".

P1011109-min

Учитель вищої категорії

Закінчила Рівненський державний гуманітарний університет за спеціальністю "Учитель української мови і літератури та історії"

Проблема, над якою працює: "Використання інноваційних технологій на уроках історії".

P1011134-min

Учитель вищої категорії,
старший учитель

Закінчила Одеський державний університет імені І. І. Мечникова за спеціальністю "Історик, викладач історії та суспільствознавства"

За сумлінну працю нагороджена медаллю "Ветеран праці"

Життєве кредо:
"Historia est magistra vitae".

P1011165-min

Закінчив Кременецьку обласну гуманітарно - педагогічну академію
імені Т.Г. Шевченка.

Життєве кредо: "Царство Боже, силою береться, і ті, хто прикладають зусилля, потрапляють до нього".