Ось уже п’ятий день поспіль у пришкільному таборі ” Мова – ДНК нації” діти вправляються в різноманітних видах творчості та креативності, розвивають уміння працювати в команді, долати труднощі, слухати і чути, вчаться орієнтуватися у нагальних проблемах сучасного життя через ігри, руханки, тематичні завдання, коротенькі відеоролики, квести з елементами STEM – освіти.
Сьогодні також тематичний день. І руханка, і квест були присвячені космосу. Діти відгадували зашифрований код, який мав запустити двигун орбітальної станції. Команди змагалися неабияк, адже часу було обмаль. Неможливо передати емоції дітей, коли на моніторі їм висвітлювалися слова, що запуск було здійснено успішно.
Але цим день не закінчився, адже ввечері на них чекало ще одне знайомство із небесними тілами через телескоп під керівництвом Бондарчука О. В., учителя фізики.