Другий день у пришкільному літньому таборі « Зі щирою посмішкою крокуємо в літо + Крок до здоровʼя» розпочав свою роботу з ранкової руханки, після якої діти разом з вожатими розробляли дрібну моторику використовуючи повітряний пластилін виготовляли відкритку – асоціацію.
Згодомо до наших учнів з майстер – класом завітала художниця Валентина Сімащук, діти разом із нею створювали натюрморт « Літо у вазі».
Після смачного перекусу наші учні дотримуючись проєкту « Навчання у русі» виконали декілька активних руханок та танців, згодом перемістились у внутрішній дворик школи для виконання наступного завдання: «Виготовлення карти України з виористанням крупи та зернових культур», інша частина учасників розвʼязували загадкт для визначення областей України.
Завершенням другого дня став солодкий подарунок, який діти виготовили самостійно використовуючи імбирне печиво та харчову глазур.