З 06.05 -10.05 у ОЗ Почаївська ЗОШ пройшов тиждень англійської мови на тему “Великдень”.
Метою цього тиждня було ознайомити учнів із традидіями країни, мову якої вивчаємо, навчити дітей працювати в командах виконуючи різні завдання: кросворди, вікторини з QR кодами, квести, театральні постановки. А також до дітей завітав Великодній кролик, який приніс хороший настрій та смаколики.Під час проведення тижня англіїської мови, який цього разу припав на святкування одного з найбільших християнських свят – Великодня, діти молодшої школи мали змогу ознайомитися із традиціями його святкування у Англії. У деяких провінціях прийнято влаштовувати для дітей розваги з пошуком шоколадних або кольорових яєць, які заховав великодній Заєць. Отож, учні взяли участь у веселому квесті, працювали у командах та розгадували завдання англіїською мовою.