3 -го червня розпочав роботу літній англомовний табір ,,Rainbow,,. Стартував табір з урочистої лінійки, на яку були запрошені директор школи , вчителі та батьки. Учні співали англомовні пісні, розповідали вірші та розважали гостів танцями.
Головним напрямком роботи табору є розвиток діалогічного мовлення, аудіювання, письма та читання англійською мовою.Перший день табору був присвячений здоровому способу життя та навчання в русі, з використанням різноманітних ігор, руханок та завдань по даній темі .
Учні активно презентували свій улюблений вид спорту, малюючи його на асфальті та розповідаючи про нього.
До роботи табору долучилася психолог, яка допомогла дітям адаптуватися у новому середовищі.
Учасники табору з задоволенням провели час на свіжому повітрі, граючи ігри , з метою повторення лексичних одиниць по темі ,, Здоровий спосіб життя ,,