День забав у літньому пришкільному таборі “Зі щирою посмішкою крокуємо в літо + Крок до здоров’я”. Як зазвичай день розпочався з виконання руханок. Далі діти разом з вчителем фізкультури Василем Миколайовичем Собчуком повторили та закріпили стройові вправи. А опісля вихованців табору чекали цікаві завдання на станціях “Туризм” та “Козацькі забави”, котрі підготували працівники Почаївського будинку дитячої творчості та спорту. Отримавши масу позитивних емоцій, діти повернулися до школи, де повторили командні пісні, виконали руханку та поласували смачним перекусом. Висловлюємо щиру вдячність колективу Почаївського будинку дитячої творчості та спорту за надану співпрацю. А також вчителю фізики нашого закладу Бондарчуку Олександру Валерійовичу за щоденну фото та відеофіксацію роботи нашого табору.