Результати ІІ (районного) етапу предметних олімпіад та конкурсів 2018-2019 н.р.
Прізвище, ім’я переможця | Клас | Ступінь диплома | Учитель |
Українська мова та література |
Данилюк Вікторія | 7-А | ІІІ місце | Уйван Л.Ф., Дудчак О.І. |
Костюк Вікторія | 8-А | ІІ місце | Миронюк Г. М. |
Бокалюк Софія | 9-Г | ІІ місце | Кривіцька Х. В. |
Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т. Шевченка |
Градишин Валентина | 8-Г | І місце
ІІ місце (ІІІ етап) | Придатко Т. І. |
Данилюк Лариса | 6-В | І місце | Сакара О.Є. |
Бокалюк Софія | 9-Г | ІІІ місце | Кривіцька Х. В. |
Конкурс знавців української мови ім. П. Яцика |
Гринюк Єлизавета | 4-Г | І місце | Козачок А. А. |
Голуб Іван | 3-Б | ІІ місце | Цеберська О. Ф. |
Англійська мова |
Костюк Вікторія | 8-А | ІІІ місце | Ковальська В.В. |
Нек Марта | 9-А | І місце | Довга М. Є. |
Дудар Ольга | 10-Б | ІІІ місце | Білорус Т. М. |
Історія і правознавство |
Юзик Юлія | 8-В | ІІІ місце | Козак Л. М. |
Підгурська Валерія | 9-Г | ІІ місце | Козак Л. М. |
Нек Марта | 9-А | ІІ місце | Романюк Т. І. |
Підгурська Валерія | 9-Г | ІІ місце (право) | Романюк Т. І. |
Математика |
Дудар Данило | 7-В | ІІ місце | Замковська Т. А. |
Біологія |
Плетюк Роман | 9-Г | ІІ місце | Панчук Р. Ф. |
Шилінська Уляна | 9-А | ІІІ місце | Пташник М. С. |
Віннічук Василь | 10-Б | І місце
ІІ місце (ІІІ етап) | Марутовська І. І. |
Чиж Сніжана | 11-А | ІІІ місце | Панчук Р. Ф. |
Хімія |
Барей Матрона | 8-Г | ІІ місце | Лисак С. М. |
Саган Ірина | 10-Б | ІІ місце | Гичка Г. І. |
Мазуркевич Василь | 11-Б | ІІІ місце | Лисак С. М. |
Фізика |
Дудар Данило | 7-В | ІІ місце | Коряк П. П. |
Паляниця Тетяна | 7-А | ІІ місце | Коряк П. П. |
Кравчук Іов | 8-Г | ІІІ місце | Івкевич Н. Д. |
Шилінська Уляна | 9-А | І місце | Бондарчук О. В. |
Плетюк Роман | 9-Г | ІІ місце | Бондарчук О. В. |
Саган Ірина | 10-Б | ІІ місце | Бондарчук О. В. |
Мазуркевич Василь | 11-Б | ІІІ місце | Бондарчук О. В. |
Астрономія |
Трішечкін Олександр | 10-Б | ІІ місце | Бондарчук О. В. |
Саган Ірина | 10-Б | ІІІ місце | Бондарчук О. В. |
Мазуркевич Василь | 11-Б | ІІІ місце | Бондарчук О. В. |
Фестиваль фізичного експерименту |
Трішечкін Олександр | 10-Б | ІІ місце | Бондарчук О. В. |
Плетюк Роман | 9-Г | ІІІ місце | Бондарчук О. В. |
Географія |
Віннічук Василь | 10-Б | ІІІ місце | Залевська Б. В. |
Плетюк Роман | 9-Г | ІІ місце | Залевська Б. В. |
Образотворче мистецтво |
Горюк Серафима | 11-Б | І місце | Підгурська О. С. |
Шилінська Уляна | 9-А | І місце | Підгурська О. С. |
Трудове навчання |
Плетюк Роман | 9-Г | І місце | Хлєбас І. О. |
Саган Ірина | 10-Б | І місце | Хлєбас І. О. |
Кулина Софія | 9-А | ІІІ місце | Хлєбас І. О. |
Трішечкін Олександр | 10-Б | ІІІ місце | Хлєбас І. О. |
Інформаційні технології |
Бойко Віктор | 11-А | ІІІ місце | Кравчук П. М. |
Галанець Анастасія | 8-Г | ІІ місце | Кравчук П. М. |