Ось і настав той день, коли ми сказали: «До побачення, таборе!». Він був насичений неймовірними емоціями та враженнями. Вихованці продемонстрували всім присутнім невелику шоу-програму, де закликали вивчати та популяризувати українську мову. Зворушливим моментом став перегляд відеоролика, під час якого діти згадали найщасливіші миті свого перебування в колі нових друзів! А їх вони віднайшли в таборі досить багато (про це учасники написали на стікерах і прикріпили до дерева з долоньками). Організатори раді, що діти побачили, наскільки живе спілкування краще за віртуальний світ соцмереж. А також кожен прожив свою історію успіху під час командної роботи. Були поразки і перемоги, але все пережите – цінний досвід для кожного! Гарний, але…. зовсім трішечки журливий день! Мирних і щасливих канікул!!!