03 червня 2019 року учні та класні керівники 5-А, 5-Б та 5-Г класів відвідали Вишнівецький палац та Збаразький замок. Екскурсанти здійснили мандівку у часи заснування козацва і Хмельниччини, познайомилися із прекрасними зразками архітектурного мистецва, побачили витвори художників та скульпторів від ХVІІ століття до сьогодення, почули розповідь про славну історію нашого краю. Приємно відзначити, що нині пам’ятки культурної спадщини України поступово набувають своєї колишньої пишноти та величі. Учні додому приїхали задоволені, із великою кількість вражень, які стануть згодом гарним спогадом про недаремно прожитий день. Приємно відзначити, що працівники і Вишнівецького палацу, і Збаразького замку дякували нашим учням за увагу під час екскурсій та вміння гарно себе поводити.