Діти під час тренінгу ознайомилися з поняттям “булінг”, визначили ознаки жертв цькування, методи профілактики, виникнення та подолання проявів булінгу в дитячому середовищі. Діти взяли участь у практичному блоці тренінгу виконавши вправи “Рука допомоги” (розробили стратегії боротьби з булінгом), “Серце доброти”, “Толерантність”, “Казка про Скріпку”. На виховну годину були запрошенні Інспектор ГРПП 4 Кременецького ВП ГУНП в Тернопільській області майор поліції Олексі Бондар, поліцейський ГРПП 4 Кременецького ВП ГУНП в Тернопільській області капрал поліції Андрій Шегера. На завершення тренінгу діти виконали “Пісню про дружбу” та виробили стратегію поведінки у різних ситуаціях пов’язаних з булінгом. Виховна година була проведена класним керівником 7-А класу Марутовською І.І.