Сьогодні, 28 травня , християни східного обряду відзначають одне із 12 головних церковних свят – Вознесіння Господнє. Це свято завжди припадає у четвер на сороковий день після Христового Воскресіння. Учні 1-А класу на чолі з вчителькою Крамарук С.В. дистанційно прийняли активну участь у проекті ‘’Великоднє яєчко ‘’. Адже писанка – символ сонця; життя, його безсмертя; любові і краси; весняного відродження; добра, щастя, радості.

1-А

Опубліковано Опорний заклад Почаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Середа, 27 травня 2020 р.