Третього четверга травня (цьогоріч це буде 21.05) ми вкотре будемо відзначати Всесвітній день вишиванки. З метою збереження та популяризації споконвічних українських традицій носіння етнічного вишиваного одягу, у нашій школі було проведено родинний флешмоб “Вишиванка у моїй сім’ї”. Учні надіслали дуже багато яскравих знімків, з яких видно, що у їх родинах вишиванки мають і зовсім малесенькі, і старші дітки, і молодь, і люди поважного віку. Такі щирі і милі фото приємно радують око і гріють душу кожного українця, тому ми ділимося з усіма цим калейдоскопом барвистих світлин.

Третього четверга травня (цьогоріч це буде 21.05) ми вкотре будемо відзначати Всесвітній день вишиванки. З метою збереження та популяризації споконвічних українських традицій носіння етнічного вишиваного одягу, у нашій школі було проведено родинний флешмоб "Вишиванка у моїй сім'ї". Учні надіслали дуже багато яскравих знімків, з яких видно, що у їх родинах вишиванки мають і зовсім малесенькі, і старші дітки, і молодь, і люди поважного віку. Такі щирі і милі фото приємно радують око і гріють душу кожного українця, тому ми ділимося з усіма цим калейдоскопом барвистих світлин.

Опубліковано Опорний заклад Почаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Понеділок, 18 травня 2020 р.