9 листопада в Україні відзначається День української писемності і мови з 1997 року. Цього ж дня ми вшановуємо пам’ять преподобного Нестора Літописця – послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія (дослідники вважають, що саме з ченця Києво-Печерської лаври починається писемна українська мова).

До святкування Дня української писемності та мови долучилися учні нашого закладу. 10-А клас (класний керівник Придатко Т.І.) підготував літературно-музичну композицію «Квітни, мово наша рідна!», у якій показали красу рідного слова , його багатства , пробудили у слухачів почуття національної гідності, поваги до всього українського. Проникливо було прочитано вірші та прозу про мову. Гумористичні нотки внесла у свято сценка про мову.

Доки звучить наша мова, доти житиме й сам народ. Цей висновок зробили всі учасники дійства, яке виховує почуття любові до рідного слова, гордості за нашу Україну, за людей, які мають таку багату спадщину.