Довкілля потребує допомоги людини! Адже саме людство, щоб вижити, має зробити все можливе для того, аби зберегти природу. В Україні Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді щорічно проводиться конкурс екологічних бригад “Земля – наш спільний дім”. Метою заходу є підвищення рівня еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності учнівських колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Цього року від нашої школи у змаганнях екологічних бригад взяли участь учні 7-их класів нашої школи (керівники Білорус Т. М., Івкевич Н. Д., Мудрик Л. С., Бондар О. Г.) . Учасники команди (Німуха Анастасія, Собчук Вікторія, Цісар Артем, Шидловський Андрій, Юзик Анастасія, Якимчук Анастасія) старанно готувалися до виступу, щоб представити нашу школу на обласному етапі Конкурсу.

Цьогоріч команда нашої школи не зайняла призового місця, але з Конкурсу діти приїхали з чітким усвідомленням того, що вони зробили дуже потрібну справу – долучилися до роботи зі збереження природи нашої планети. Дякуємо їм та керівникам за зусилля та час, потрачені на підготовку. Ми віримо, що ваші перемоги ще попереду!