З метою розвитку творчої ініціативи  у школярів, формування національної свідомості, прищеплення шанобливого ставлення до традицій та звичаїв українського народу, здійснення екологічного виховання учнів у нашому навчальному закладі було проведено виставку-конкурс «Замість ялинки – зимовий букет». Для виставки діти власноруч виготовляли різдвяну атрибутику, новорічні іграшки та прикраси, дідухи, різноманітні новорічні композиції. Обов’язковою умовою було те, що вироби мали бути виконані з натурального матеріалу. Роботи були представлені у трьох номінаціях:  «Різдвяна композиція», «Галицькі сувеніри та різдвяна атрибутика», «Дідух – різдвяний дух». Учні 1-4 класів підготували безліч невеликих композицій різдвяної тематики. Ці вироби, виготовлені руками маленьких школяриків, відтворювали очікування різдвяно-новорічних свят. Найкращі композиції підготували 1-Б ( Федчук Р.А.), 2-А (Крамарук С.В.), 2-Б (Божик О.В.), 3-В (Петровська І.І.), 3-Г (Нідзельська О.А.), 4-А (Дрогобицька Н.М.), 4-Б (Гуцало Т.І.), 4-Г (Двигайло Н.Ф.), 4-В (Бондар Г.В.). Серед 5-11 класів у номінації «Різдвяна композиція» відзначились: 6-Б  «Гарбузовий пиріг» (Гладковська А.), 9-В «Новорічний вінок. Спалах емоцій» (Мудрик В.) та композиція 5-Г класу «Заглядає в шибку казка сивими очима» (Ярмолка О.), 7-Г «Новорічний букет» (Панькевич Х.). У  номінації «Галицькі сувеніри та різдвяна атрибутика» найкращими були 9-В «Новорічний бик» (Мудрик В.), 6-А « Новорічний домовичок» (Мордушенко Л.), «Місяць Солохи» (Гуцало С.), «Серце» (Лук’янець Д.), 4-А «Дід-мольфар» (Чесак М.). Найкращі дідухи представили 6-Д (Черпалюк І.), 8-В (Грушвіцька Є.), 7-А (Бас Д.). Дякуємо усім за творчу уяву і її практичне втілення.