04. 10. 2019 року в актовій залі нашого навчального закладу відбувся святковий концерт з нагоди Дня працівників освіти. На урочистому заході були присутні і начальник відділу освіти Петровський О.Н., і спеціаліст відділу освіти Красевич А.Б., і заступник міського голови Максимчук С.В.. У підготовці концерту найбільш активну участь брали учні 11 -А, 11 -Б класу (класні керівники Хлєбас І.О., Нагорна О.В.), ЗДВР Корчаківська С.С., педагоги-організатори Сохацька Л.А., Федорук Л.М., інженер – електронік Двигайло Р.В., учитель музики Бойко І.С.. На концерті виступали: хор “Музичні промінчики” (керівник Гичка С.Ю.), гурт “In clever”, тріо “Ореля”, дует ведучих “сербського телебачення” Трішечкін Олександр та Костюк Владислав. Свято відбулося у надзвичайно теплому та радісному настрої.