На нашій планеті за оцінками фахівців всесвітньої організації ЮНЕСКО налічується близько 6-ти тисяч мов, причому половина з них перебуває під прямою загрозою зникнення.У 1999-му році на 30-й сесії Генеральної конференції Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури було прийнято рішення заснувати Міжнародний день рідної мови. Датою щорічного свята вибрано 21-е лютого. Цьогоріч з нагоди Міжнародного дня рідної мови в нашому навчальному закладі пройшла квест-гра «Знавці рідної мови» серед учнів 6-х класів. Це було захопливе та радісне змагання. Усім учасникам вдалося продемонструвати чудові знання, неабияку кмітливість та вміння працювати в команді. Допомагали у проведенні заходу учні 8-А, 8-Б та 10-А класів.