24 травня 2019 року у науково-демонстраційному освітньому центрі м. Тернополя “Центр науки” відбувся навчальний збір учасників обласної “Школи управлінської майстерності “. Модераторами заходу були методист ТОКІППО Рудник Ірина Ігорівна та голова комісії “Громадські ініціативи” обласної учнівської асоціації “Авангард”, голова Ради старшокласників Тернопільського району “Діти сучасності” Подворняк Олеся. Представники шкільних громад районів та ОТГ представили звіт про проведену роботу в поточному навчальному році. Нашу школу представляла заступник лідера, учениця 9-А класу, Гришкіна Анастасія. Перед присутніми представниками учнівського самоврядування та їх кураторами з вітальним словом виступила керівник Центру науки Христина Білінська, яка розказала про впровадження спільних проектів з молоддю та запросила до співпраці. А далі для молоді області було проведено цікаву та змістовну екскурсію Центром Науки.