Сьогодні, 20 лютого, наша школа в єдності зі всією країною вшановувала пам’ять Героїв Небесної Сотні. Було проведено багато різноманітних заходів. У всіх класах пройшов перший урок «Небесна Сотня з нами», який розпочався виконанням гімну України та вшануванням пам’яті полеглих хвилиною мовчання.
На великій перерві учнівська рада провела флеш-моб «Запали свічу» – учні вишикувались в ряд і тримали запалені свічки під супровід пісні «Плине кача», яка шість років тому проводжала наших героїв в останню дорогу. Це було дуже зворушливо, усі присутні, і вчителі, і учні, в сумному мовчанні пом’янули захисників нашої гідності.
Працівники бібліотеки підготували виставку літератури та світлин «Герої не вмирають».
Всі класні колективи власноруч виготовили паперових ангелів, яких прикріпили на дверях своїх класних кімнат. Впродовж дня організовано перегляд документальних стрічок «Україна в огні» та «Маніфест». Щиро дякуємо усім, хто долучився і підтримав наші заходи.