В рамках Всеукраїнського експерименту ОЗ Почаївська ЗОШ долучилися до участі в інноваційному медіаосвітньому інтерактивному проекті – соціальна онлайн-гра «Перегони котиків».Проект розроблено в рамках курсу громадянська освіта для участі 10-х класів, спрямовано на розвиток критичного мислення. Онлайн-гра тривала протягом місяця і була реалізована на Телеграм-платформі, що передбачала щотижневу дистанційну участь у цікавих ігрових заходах.Наші учні продемонстрували чудові результати та отримали почесні грамоти (Антонюк Ганна 10-Б – IV місце, Сімчук Роман 10-Б – IX місце) та сертифікати (Зінкевич Дарія 10-А, Гладун Наталія 10-А, Юзик Юлія 10-А) від Інституту соціальної та політичної психології НАПН України.Також подяку отримала Романюк Тетяна Іванівна – куратор команд нашого закладу. Всі подяки та грамоти урочисто вручила директор нашого закладу Гичка Галина Іванівна.