22 листопада в ОЗ Почаївська ЗОШ відбувся традиційний парад здоров’я «Здоровий спосіб життя— модно, стильно, молодіжно». У параді взяли участь учні 9-х та 10-х класів. Усі виступи вирізнялися оригінальністю задуму, синхронністю виконання, супроводжувалися танцювально-спортивними елементами. Учасники параду вели активну агітацію за здоровий спосіб життя, заняття спортом, піклування про власне самопочуття. У номінації «Найкреативніший виступ» перемогу отримали учні 9-х класів. 10-тикласники відзначились у номінації «Найкраща командна робота». Команда 9-В класу була визнана переможцем у номінації «Найкраще оформлення виступу». Адміністрація школи висловлює подяку усім, хто долучився до підготовки параду здоровʼя.