З метою цілеспрямованого формування в учнівської молоді високої соціальної активності та патріотизму, виховання в учнів дисциплінованості, прищеплення інтересу до військової служби у нашому закладі 21 листопада 2018 відбувся парад козацької пісні та строю. У змаганні взяли участь 7 команд. Конкурс проводився за такими напрямками:
– проходження стройовим кроком у колоні, оголошення назви загону, девізу;
– здача командиром загону рапорту командуючому оглядом параду;
– виконання стройових прийомів на місці за поданими командами;
– проходження стройовим кроком у колоні з маршовою патріотичною піснею;

Учні продемонстрували високий рівень підготовки, а високоповажне журі відзначило найкращих: 5-А клас (класний керівник Марутовська Ірина Іванівна) та 6-В клас (класний керівник Собчук Інна Всеволодівна).

Дякуємо усім класним керівникам (Марутовській Ірині Іванівні, Собчук Інні Всеволодівні, Сакарі Олені Євгенівні, Кравчуку Петру Михайловичу, Зінкевич Ользі Борисівні, Струсь Наталії Петрівні, Левченко Інні Борисівні) за чудову організацію роїв для проведення дійства.