26 квітня наша країна відзначає День пам’яті ліквідаторів та жертв Чорнобильської катастрофи. Ось і наш опорний заклад долучився, дистанційно провівши акцію “Пропусти Чорнобиль крізь серце”. Учні дуже активно надсилали свої тематичні малюнки, чим приємно нас порадували, адже, дуже важливо, щоб підростаюче покоління пам’ятало про цю жахливу трагедію і самовідданий подвиг її ліквідаторів, знало про причини й наслідки цієї катастрофи, розуміло всю відповідальність, яку несе Людина за своє життя, за життя інших і за нашу планету вцілому.

26 квітня наша країна відзначає День пам'яті ліквідаторів та жертв Чорнобильської катастрофи. Ось і наш опорний заклад долучився, дистанційно провівши акцію "Пропусти Чорнобиль крізь серце". Учні дуже активно надсилали свої тематичні малюнки, чим приємно нас порадували, адже, дуже важливо, щоб підростаюче покоління пам'ятало про цю жахливу трагедію і самовідданий подвиг її ліквідаторів, знало про причини й наслідки цієї катастрофи, розуміло всю відповідальність, яку несе Людина за своє життя, за життя інших і за нашу планету вцілому.

Опубліковано Опорний заклад Почаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Неділя, 26 квітня 2020 р.