26 листопада 2018 року в ОЗ Почаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся конкурс для учнів 9-11 класів «Танці з зірками», у якому брали участь не лише учні закладу, а й «зірки» нашої громади. Усі конкурсанти продемонстрували високий рівень підготовки.

9-А клас представляли Гришкіна Анастасія та Боднар Олексій (класний керівник Романюк Тетяна Іванівна); 9-Г клас – Котович Денис та Сімора Єлизавета (класний керівник Яцків Ірина Яремівна); 10-А клас – Перуцька Марія, Процюк Олена, Сміх Іов, Ніколаєва Сніжана і Тригуба Єва (класний керівник Нагорна Ольга Василівна); 10-Б клас – Скавронюк Олеся та Горевич Андрій (класний керівник Хлєбас Ігор Олександрович). А перемогу здобула учениця 11-Б класу Сороківська Аліна (класний керівник Овсянникова Валентина Мефодіївна) та її партнер Прокопчук Сергій Дмитрович.

Дякуємо усім учасникам та їхнім наставникам за цікавий і змістовний захід.