Із 11.03 по 15.03 в ОЗ Почаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів проходив тиждень математики, який мав на меті навчити учнів працювати в команді, розвивати логічне мислення, інтерес, творчість і допитливість.

Учні 7-Г підготували цікаві запитання для учителів та всіх школярів. За правильну відповідь – невеличкий приз. Учителі математики провели заходи: «Веселі математики», «Визначні математичні задачі», «Росток», «Математика – прообраз краси світу». Юні художники взяли участь у конкурсі математичних плакатів. Дехто з дев’ятикласників спробував себе в ролі учителів, провівши урок алгебри.

5-7 класи брали участь у квесті, який допомогли організувати учні 9-Г класу. Переможці отримати грамоти і приємні бонуси до оцінки.

До дня числа Пі (14.03) школярі дізнавалися більше про знамените «3,14…», розмальовували картки, з яких складали пазли, а згодом прикрашали ними стіни школи.

Упродовж тижня учні розв’язували кросворди, ребуси, логічні та нестандартні задачі з практичним змістом, що дало їм змогу усвідомити важливість знань з математики у житті кожної людини.