Site Loader

Протягом двох днів , 10-11 травня у спортивному залі ОЗ Почаївська ЗОШ відбувалися змагання з волейболу ⚽
Сокільська рада спільно з кафедрою вчителів фізичної культури виступали ініціаторами проведення турніру з волейболу ім.Петра Циганюка
10 травня на паркеті змагалися юнаки та дівчата (5-7) класів
Серед усіх команд хлопців , перемогу виборила ОЗ Почаївська ЗОШ , другими стали спортсмени Волинського ліцею ім.Нестора Літописця , третє місце посіла команда Лідихівської ЗОШ .
Серед дівочих команд баталії були більш цікавіші і напружені , але в результаті третє місце у Волинського ліцею , другі дівчата Лідихівської школи , а перемогу і абсолютне чемпіонство у цей день святкувала ОЗ Почаївська ЗОШ .
11 травня змагалися одразу 7 колективів серед старших юнаків .
У групі А : ( Лідихівська ЗОШ-1 , Лідихівська ЗОШ-2 , СтароПочаївська ЗОШ , Кременецький фаховий Лісотехнічний коледж ) переможцями вийшли старші юнаки з Лідихова , і студенти коледжу
У групі Б ( ОЗ Почаївська ЗОШ , ВПУ-21 , Волинський Ліцей ім.Нестора Літописця ) кращими були учні Почаївської школи та Волинського ліцею .
У фінальному етапі місця між командами розподілилася наступним чином :

1. Лідихівська ЗОШ-1
  2. Волинський ліцей ім.Нестора Літописця
  3. Кременецький фаховий Лісотехнічний коледж
    Висловлюємо щиру подяку директору ОЗ Почаївська ЗОШ – Гичці Галині Іванівні за надання спортивного залу для проведення змагання , а також за призи для команд призерів , висловлюємо велику подяку Циганюк Богдані Петрівні за підтримку та подарунки кращим гравцям турніру , дякуємо нашим ЗСУ за можливість проведення такого великого волейбольного свята у м.Почаїв ?