Окрім очних олімпіад учні закладу брали активну участь у Інтернет-олімпіадах на сайті «На урок». Метою Інтернет-олімпіади є активізація учнівської спільноти, створення оптимальних мотиваційних умов для вивчення відповідного навчального предмету усіма учнями з будь-яким рівнем знань. Завдання адаптовані до шкільної програми 1-11 класів з усіх навчальних предметів.
Історія
Протягом жовтня – листопада 2023 здобувачі освіти 7-х класів брали активну участь у XIX Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок» (Осінь 2023) з історії під керівництвом вчителя Романюк Тетяни Іванівни . Учасники з цікавістю випробовували себе, продемонстрували свої знання, здобули нові знання під час проходження тестових і творчих завдань. За результатами олімпіади отримали:
1 диплом І ступеня – Кравчук Соломія Валеріївна, учениця 7-А класу
2 дипломи ІІІ ступеня – Кошак Єлісей (учень 7-А класу) та Собчук Макарій (учень 7-Б класу)
8 учнів сертифікатів учасника (учні 7-Б класу)

• Пасічник Тихон
  • Хоміч Уляна
  • Пальона Роман
  • Шаповал Вероніка
    7-А клас
    Ковальчук Катерина диплом І ступеня
    Кравчук Соломія диплом ІІ ступеня
    7-Г клас
    Бариш Вероніка диплом І ступеня
    Бойко Софія диплом ІІ ступеня
    Данилюк Олена диплом ІІ ступеня
    Козак Феодосія диплом ІІІ ступеня
    9-А клас
    Сімора Вадим диплом ІІІ ступеня
    Лисевич Домінікія ІІІ ступеня
    11-Б клас
    Ярмусь Анастасія диплом ІІІ ступеня
    Данилюк Лариса диплом ІІІ ступеня
    Вітаємо! Бажаємо подальших перемог, невичерпної енергії, здійснення творчих планів та задумів!