Ні для кого не секрет, що наші україночки найкращі у світі! Незаперечним підтвердженням цієї думки став конкурс “Чарівна україночка”, який відбувся 24 жовтня 2019 року в актовій залі нашого навчального закладу.

У Конкурсі взяли участь шість чудових дівчаток, учениць четвертих класів.

Маленькі конкурсантки вразили усіх своєю красою і талантами. Жюрі довелося не легко, обираючи найчарівнішу , адже усі учасниці були гарно підготовлені, однак визначатися довелося. За підсумками остаточного підрахунку балів перемогу здобула учениця 4-Г класу Горевич Надія.

Дякуємо усім, хто долучився до створення такого чудового свята, а нашим конкурсанткам дякуємо за сміливість та активність, бажаємо залишитися такими ж розумничками і красунями, справжньою гордістю школи і своїх батьків.