У 2021-2022 н. р. учні 11-х класів уперше склали НМТ ( національний мультипредметний тест). Усім було важко і морально, і фізично, адже йшла війна… дистанційне навчання… Та наші випускники зуміли зорганізуватися і скласти життєвоважливий для них іспит. Троє із них змогли пройти перевірку своїх знань навіть на 200 балів у таких умовах.

Це Градишин Валентина Ярославівна, учениця 11- А класу, яка отримала 200 балів аж із двох предметів: української мови (учитель Придатко Т. І.) та історії України (учитель Козак Л. М.).

Голота Катерина Валеріївна, учениця 11- А класу, склала на 200 балів математику (учитель Собчук І. В.).

Собчук Юрій Петрович, учень 11- А класу, також пройшов тест з математики на 200 балів (учитель Собчук І. В.)
Мрії дітей збулися – вони стали студентами Київського національного університету імені Тараса Шевченка державної форми навчання.
Вітаємо учнів та їх наставників!
Бажаємо цьогорічним та майбутнім випускникам нашого закладу поповнювати цей список.