28.04 в ОЗ Почаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів проводився день цивільного захисту. Здійснено практичне відпрацювання дій постійного складу та учнів школи при виникненні надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру. Перевірено засоби оповіщення та зв’язку до функціонування у робочий і неробочий час. Проведено перевірку готовності до розгортання ланок цивільного захисту. На годинах класного керівника організовувались тренінги з запрошенням вчителів предмету “Захист України” Собчука М.І., Корчаківської С.С. щодо дій при:

1. Загрозах терористичного акту;
  2. Поводженні з вибухонебезпечними предметами;
  3. Першій домедичній допомозі при загрозливих станах і пораненнях.
    Напередодні дня цивільного захисту проведено зустріч з працівниками ДСНС із оглядом учнями пожежної та рятувальної техніки. Було проведено евакуацію з приміщень навчального закладу за умовним сигналом “Пожежа”.