У вівторок  25.02.2020р. в ОЗ Почаївська ЗОШ за ініціативою соціального педагога Волинець Наталі Петрівної відбулася зустріч з батьками дітей інклюзивної форми навчання. Присутніми були також діти і  асистенти  вчителів. Зустріч була побудована у формі тренінгу, центром якого було  «Дерево інклюзивної освіти». Батьки разом з дітьми та асистентами розв’язували проблемні задачі, проробляли різноманітні тренінгові вправи , кожна команда спільно виготовила власний символічний герб. В ході зустрічі обговорювалися здобутки та проблеми інклюзивної освіти, плани на майбутнє та подальші перспективи. Соціальний педагог презентувала батькам  ресурсну кімнату та придбані нові дидактичні матеріали. Зустріч була корисною для кожної зі сторін, вона пройшла у теплій невимушеній атмосфері і закінчилася дружнім чаюванням.