25.02.2020р. в ОЗ Почаївська ЗОШ з метою формування обізнаності та самовираження в сфері культури, соціальної та громадянської компетентності ,  відбувся конкурс  української  сучасної пісні «Х-фактор», у номінаціях: «Солісти», «Гурти», «Сімейна творчість».

У конкурсі  взяли участь 10 солістів, 3 гурти та сімейний колектив  – Наклюцький Ілля (4-Г) з мамою Оксаною Богданівною та сестричкою Златою. Всі учасники зачарували зал та журі сценічною культурою, акторською майстерністю, вибором пісні, вмінням імпровізувати та володіти аудиторією. Переможцями стали:  у  молодшій категорії солістів – Лисевич Домініка (5-А) з піснею «Запалю свічу»; у  старшій категорії солістів – Ярмусь Анастасія (7-Г) з піснею «Нічкою темною»; у номінації «Гурт» – дует «ВерОніка» (4-Б: Гурʹєва Ніка та Максимчук Вероніка), які виконали пісню «Коник»; у номінації «Сімейна творчість» – сімʹя Наклюцьких з піснею «Дитинство не втрачай».