28 листопада Україна відзначила чергову річницю найжахливішої трагедії в історії нашого народу , одного з найстрашніших злочинів радянської влади проти людини – ГОЛОДОМОРУ. Гаслом цьогорічних заходів є “Збережи пам’ять. Збережи правду”. В наших серцях досі кровоточать рани спогадів про знищені життя, скалічені долі. В ОЗ Почаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів також відзначили День пам’яті жертв голодомору: працівники закладу прийняли участь у загальноміській поминальній панахиді , яка служилася біля пам’ятника жертвам голодомору; бібліотекарі влаштували для учнів тематичну виставку книг; учні та вчителі долучилися до всеукраїнської акції “запали свічку”. В теперішній час, коли будь-якої миті можна з’їсти все, що забажається, важко навіть уявити, як це – помирати від голоду. Багато десятиліть радянська влада переконувала світ, що ніякого голодомору не було, але сьогодні ми знаємо правду і наш святий обов’язок – донести її до нащадків.