Усі ми знаємо, як важко адаптуватися в новому колективі, особливо, коли ти – дитина. Цьогоріч до нашого закладу з різних причин перевелися 22 дітей різного віку.Тож, щоб допомогти дітям швидше вжитися у нашій чималій шкільній родині, 25 листопада психолог Струк Е.П. спільно з представниками учнівського самоврядування провели захід, на якому розповіли про наше шкільне життя. На заході були присутні Козачок А.А ( заступник директора з навчальної роботи), Сохацька Л.А.(педагог-організатор), члени учнівської та сокільської рад. Марутовська Валерія та Гладун Наталя у формі відеоролика представили нашу школу, ознайомили з правилами внутрішнього розпорядку, з учнівською та сокільською радами; Сохацька Л.А. повідомила про безкоштовні гуртки, де можна поглибити і розвинути свої здібності, знання, інтереси; представник сокільської ради Кравчук Денис розповів про спортивні секції, про участь і перемоги в різноманітних спортивних змаганнях, продемонстрував численні кубки та медалі; Елла Павлівна повідомила про “Скриньку довіри”, куди можна писати листи з будь-якими питаннями чи проблемами, звернутися за порадою чи підтримкою. На завершення усім учасникам заходу подарували рожево-червоні стрічки, як символ дружби та взаєморозуміння.