Ось минув ще один дуже насичений подіями день у мовному таборі. Вихованці традиційно розпочали його з енергійної руханки. Цікавою несподіванкою став для учнів новий банс, який вони вивчили досить швидко, показавши неабиякі хореографічні вміння. Проте сьогоднішній день зробили особливим наші гості – волонтери проєкту «Поруч» під егідою ЮНІСЕФ. Із дітьми працювали спортивний тренер, лікар-реабілітолог та психолог. Заняття пройшли в надзвичайно дружній атмосфері, із позитивом та повагою один до одного. Діти отримали багато цікавої інформації, змогли пройти веселу спортивну естафету та більше дізнатися один про одного. Кожен вихованець табору отримав солодкі подарунки від наших гостей. Дякуємо проєкту «Поруч» за прекрасний і незвичайний день!