Сьогодні, 28 червня, уся Україна відзначає День Конституції. Саме в цьому збірнику законів наш народ засвідчив свій демократичний вибір, незалежність й українську мову як державну! Адже нікому ще не вдалося заперечити істину, що допоки в народу є мова, доти він й існує! А тому всі заходи у нашому таборі були цілковито присвячені цьому дню. Вихованці розпочали його із веселої руханки та бансу, потім позмагалися в спортивних козацьких забавах, під час яких довели, що вони гідні нащадки своїх пращурів. Пізнавальним та цікавим для них став історичний екскурс, під час якого діти почули про становлення конституційного права в Україні. На основі отриманих відомостей вони ще більше зможуть пишатися своєю країною, адже дізналися, що першу Конституцію в Європі створив український гетьман Пилип Орлик. А ще сьогодні дуже весело відбувся козацький турнір, де діти змогли застосувати творче та креативне мислення, вміння виходити зі скрутної ситуації, знання з українознавства. День завершився на позитиві. Він був шалений, але такий класнючий!!!