Господь не міг бути поруч з кожною дитинкою, яку посилав у цей світ, тому він давав їй особливого сторукого ангела з величезним серцем, якого всі називають МАМА. У стінах нашої школи завжди високо цінувалися родинні цінності, особливо велика увага приділяється вихованню шанобливого ставлення до ЖІНКИ-МАТЕРІ. Наші учні люблять, поважають і шанують своїх любих матусь і до сьогоднішнього свята підготували для них особливі подарунки, виготовлені своїми руками. Вітаємо усіх матерів, дякуємо за таких талановитих діток.

Опубліковано Опорний заклад Почаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Неділя, 10 травня 2020 р.