Наближаються дві важливі для всього людства дати – восьме і дев’яте травня. 08.05 – День примирення і пам’яті усіх загиблих у ІІ Світовій війні, 09.05 – День перемоги над нацизмом. Зазвичай, ми дуже активно відзначали ці свята у нашій школі, але цьогоріч карантин вніс свої корективи. Та все ж, ми не могли оминути увагою такі важливі події і, знову використавши можливості, які надає нам дистанційна форма освіти, провели виховні заходи під гаслом “Пам’ятаємо! Перемагаємо!”. А саме, класні керівники провели тематичні виховні години, а учні намалювали чудові малюнки і надіслали нам фотозвіт, також виготовили своїми руками маки пам’яті , переглянувши ролик з Марічкою Бурмакою.

Наближаються дві важливі для всього людства дати – восьме і дев'яте травня. 08.05 – День примирення і пам'яті усіх загиблих у ІІ Світовій війні, 09.05 – День перемоги над нацизмом. Зазвичай, ми дуже активно відзначали ці свята у нашій школі, але цьогоріч карантин вніс свої корективи. Та все ж, ми не могли оминути увагою такі важливі події і, знову використавши можливості, які надає нам дистанційна форма освіти, провели виховні заходи під гаслом "Пам'ятаємо! Перемагаємо!". А саме, класні керівники провели тематичні виховні години, а учні намалювали чудові малюнки і надіслали нам фотозвіт, також виготовили своїми руками маки пам'яті , переглянувши ролик з Марічкою Бурмакою.

Опубліковано Опорний заклад Почаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Пʼятниця, 8 травня 2020 р.