Усе далі відходять у минуле грізні роки Другої світової війни. Але не згасає пам’ять про тих, хто поклав на вівтар перемоги своє життя. Той, хто пережив цю війну, ніколи не зможе про неї забути! І молоде покоління, яке народилося вже після тих подій, повинно завжди зберігати пам’ять та шанувати тих, хто загинув у цю страшну війну, згадувати ветеранів, вдів, дітей війни.
В рамках
патріотичного виховання
 вчитель історії Романюк Тетяна Іванівна  з учнями 10-Б класу підготували дистанційну виховну годину «Ніхто не забутий, ніщо не забуте!»

Усе далі відходять у минуле грізні роки Другої світової війни. Але не згасає пам'ять про тих, хто поклав на вівтар…

Опубліковано Опорний заклад Почаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Четвер, 7 травня 2020 р.